Příspěvky uživatele - 35.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
El. centrála, diskuze, výkon, typ, 29.8.2012 Obsahuje fotku
Nedávno jsem řešil problém potřeby centrály. Tady všechno buď šíleně drahé, nebo naprosté braky. Jelikož to mám kousek do Rakouska, zajel jsem tedy tam. Tato 3kw, s regulací otáček, s držadlem a pojezdovými koly a ukazatelem paliva, vč. tříleté... celý příspěvek >
Křovinořez Garden King - Tv products, 29.8.2012
Náhodně jsem to zde našel, tak se podělím. Koupil jsem na moravě barák, kde byla zahrada neudržovaná, všude lebeda, kopřivy a náletové šlahouny stromů. Tak jsem si řekl, buď dám někomu 2 tisíce, ať to poseče, nebo si za ty peníze koupím křoviňák... celý příspěvek >
Jahody popínavé, 24.9.2008
Měli jsme objednané jahody Mount Everest - jahody popínavé s velkými plody od fy DIRECT SHOPPING, s.r.o., P.O.BOX 25, 76331 Brumov-Bylnice. Tato firma jsou PODVODNÍCI. Poslali mini jahody, které mají plody velikosti lesních jahod a nepnou se. Po naší... celý příspěvek >
Vyplatí se bruska na retězy motorových pil?, 5.6.2008
Neni nad cim diskutovat, tak jak to popisujete, tak to stanovi vyrobci. Pak to bez problemu funguje. Pokud jsou ale pouze rezaci veekendaci, doporucuji take po cca deseti vyjetych nadrzich, t.j. deseti rucnich prebrouseni, nechat retez/retezy... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika