Ekodotace na motor Vari XP-200



host - 149.100 (?)
4.4.2015 9:53
Pane hrabě, musíte uznat sám, že to neni dotace. Je to jen jistý druh corrumpere.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
                     
host - 11.107 (?), 3.4.2015 20:45

48.106 Vy jste mě nejdřív odsoudil a až potom, pomalinku po lehounku, začal připouštět, že "je to jinak".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.167 (?), 3.4.2015 21:04
11107: V této pokročilé části diskuze je Váš pokus adekvátně vyvážen jinými názory.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.167 (?), 3.4.2015 21:10
Vari v diskuzním bloku odpovídá, že se rychlost sníží o 33% při použití motoru Honda na 2T převodovce 317. Na 316 změnu převodů zmiňují, jako nutnost.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 3.4.2015 21:27

Ano, je to pravda. Vím to, ale mám vyzkoušeno, že při určitých agragacích to přesto funguje. Je to pomalejší, ale funguje. Konečně, v návodech se dají najít přesné údaje otáček vývodu převodovky na kola a tak se to dá spočítat. Dá se aji psočítat o kolik km/h je ta která varianata pomalejší "v pojezdu". Že změnu výrobce doporučuje?  No dyť je to výrobce, tak dbá, aby vše bylo na 100%, tomu se nelze divit. Je zajímavé, jak po dobu této debaty vzrostla návštěvnost jejich stráneksmiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.136 (?), 3.4.2015 21:53

"Je zajímavé, jak po dobu této debaty vzrostla návštěvnost jejich stránek"

A proč si myslíte že tady tu slámu mlátím. "mám přeci slíbené ta %ta z obratu" wink.

A aby měli na ty moje procenta, ode dneška už není dotovaná cena 9.990,-Kč, ale o ždibíček vyšší = 10.990,-Kč.  Pokud při nákupu uvedete, že Vám nákup doporučil SfK, dostanete pár nýtů zdarma.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 72.212 (?), 3.4.2015 23:08
Vcházím z max RPM 1447. Motor Honda v garáži neleží. Je v agregaci s 316tkou a Samsonem. Před dvěma lety byl v nabídce Vari profi motor Honda jen v agregaci s některou převodovkou. Tak jsem si to také objednal, ale až mne přešla euforie z nákupu, tak jsem z papírů zjistil, že se nejedná o nejleší motor Honda profesionální třídy, ale o šunku GSV, Bůh ví kterého výrobce. No nechal jsem se napálit - když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Teď opravdu nevím co je to za motor, jak dlouho vydrží a zda je na tento motor zajištěn servis. Jsem otráven, modlím se aby vydržel, v provozu sem tam zatarokuje a z výfuku se vyvalí oblak černého kouře. Nejde o to kde byl zakoupen, ale o to že je to ze strany Vari podvod.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.136 (?), 3.4.2015 23:47

Dobrý den/večer/ráno pane xxx.xxx.72.212

Nebyl by jste tak hodný a nedal sem fotku čárového kódu (QR kódu) z nálepky na motoru?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.100 (?), 4.4.2015 9:46

Po dvou letech dosti silného provozu hledat nějkou nálepku je zoufalost. Pokud označení výrobku nebude vyznačeno na hlavních součástech přímo ve výrobním procesu a nebude ho prodávat občan země vycházejícího slunce, tak se může opravdu říkat o takovém výrobku, že je to šunka neznámého původu a tím pádem, by měla být také upravena cenová hladina. Ale až bude teplo, obléknu montérky a při výměně motorového oleje se pokusím tu špinavou zkroucenou samolepku najít. Již nikdy nebudu něco kupovat přes eshop, protože zboží nevidím, nemůžu si na něj šáhnout a s návodem k obsluze ve spoustě jazyků, kde se v češtině obchodní hraboš namáhal jen s tím, jak nainstalovat ovladače z přiloženého CD a nikdy nebudu objednávat přes telefon, protože neni doklad o tom co jsem objednal. Takto vás někdo dostane je jednou!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.100 (?), 4.4.2015 9:53
Pane hrabě, musíte uznat sám, že to neni dotace. Je to jen jistý druh corrumpere.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.136 (?), 4.4.2015 9:59

??? Vy jste to kupoval přes e-shop? indecision

Jednou z podmínek výrobce/dovozce motorů Honda je, že prodejce musí motor zprovoznit a předvést před zákazníkem. Pod tímto tlakem MF-shop má reklamní "dovezeme+předvedeme zdarma".

Ale jinak, údaj ze samolepky by měl být přepsaný i v záručním listu, jenže plno lidí si vyplnění záručního listu nehlídá, fotku samolepky nepořídí a spoléhá na to, že pro případnou reklamaci stačí prodejka nebo výpis z bankovního účtu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika