Ekodotace na motor Vari XP-200



host - 105.167 (?)
3.4.2015 21:04
11107: V této pokročilé části diskuze je Váš pokus adekvátně vyvážen jinými názory.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
                     
host - 11.107 (?), 3.4.2015 20:45

48.106 Vy jste mě nejdřív odsoudil a až potom, pomalinku po lehounku, začal připouštět, že "je to jinak".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.167 (?), 3.4.2015 21:04
11107: V této pokročilé části diskuze je Váš pokus adekvátně vyvážen jinými názory.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.167 (?), 3.4.2015 21:10
Vari v diskuzním bloku odpovídá, že se rychlost sníží o 33% při použití motoru Honda na 2T převodovce 317. Na 316 změnu převodů zmiňují, jako nutnost.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 11.107 (?), 3.4.2015 21:27

Ano, je to pravda. Vím to, ale mám vyzkoušeno, že při určitých agragacích to přesto funguje. Je to pomalejší, ale funguje. Konečně, v návodech se dají najít přesné údaje otáček vývodu převodovky na kola a tak se to dá spočítat. Dá se aji psočítat o kolik km/h je ta která varianata pomalejší "v pojezdu". Že změnu výrobce doporučuje?  No dyť je to výrobce, tak dbá, aby vše bylo na 100%, tomu se nelze divit. Je zajímavé, jak po dobu této debaty vzrostla návštěvnost jejich stráneksmiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.136 (?), 3.4.2015 21:53

"Je zajímavé, jak po dobu této debaty vzrostla návštěvnost jejich stránek"

A proč si myslíte že tady tu slámu mlátím. "mám přeci slíbené ta %ta z obratu" wink.

A aby měli na ty moje procenta, ode dneška už není dotovaná cena 9.990,-Kč, ale o ždibíček vyšší = 10.990,-Kč.  Pokud při nákupu uvedete, že Vám nákup doporučil SfK, dostanete pár nýtů zdarma.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 72.212 (?), 3.4.2015 23:08
Vcházím z max RPM 1447. Motor Honda v garáži neleží. Je v agregaci s 316tkou a Samsonem. Před dvěma lety byl v nabídce Vari profi motor Honda jen v agregaci s některou převodovkou. Tak jsem si to také objednal, ale až mne přešla euforie z nákupu, tak jsem z papírů zjistil, že se nejedná o nejleší motor Honda profesionální třídy, ale o šunku GSV, Bůh ví kterého výrobce. No nechal jsem se napálit - když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají. Teď opravdu nevím co je to za motor, jak dlouho vydrží a zda je na tento motor zajištěn servis. Jsem otráven, modlím se aby vydržel, v provozu sem tam zatarokuje a z výfuku se vyvalí oblak černého kouře. Nejde o to kde byl zakoupen, ale o to že je to ze strany Vari podvod.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.136 (?), 3.4.2015 23:47

Dobrý den/večer/ráno pane xxx.xxx.72.212

Nebyl by jste tak hodný a nedal sem fotku čárového kódu (QR kódu) z nálepky na motoru?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.100 (?), 4.4.2015 9:46

Po dvou letech dosti silného provozu hledat nějkou nálepku je zoufalost. Pokud označení výrobku nebude vyznačeno na hlavních součástech přímo ve výrobním procesu a nebude ho prodávat občan země vycházejícího slunce, tak se může opravdu říkat o takovém výrobku, že je to šunka neznámého původu a tím pádem, by měla být také upravena cenová hladina. Ale až bude teplo, obléknu montérky a při výměně motorového oleje se pokusím tu špinavou zkroucenou samolepku najít. Již nikdy nebudu něco kupovat přes eshop, protože zboží nevidím, nemůžu si na něj šáhnout a s návodem k obsluze ve spoustě jazyků, kde se v češtině obchodní hraboš namáhal jen s tím, jak nainstalovat ovladače z přiloženého CD a nikdy nebudu objednávat přes telefon, protože neni doklad o tom co jsem objednal. Takto vás někdo dostane je jednou!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 149.100 (?), 4.4.2015 9:53
Pane hrabě, musíte uznat sám, že to neni dotace. Je to jen jistý druh corrumpere.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.136 (?), 4.4.2015 9:59

??? Vy jste to kupoval přes e-shop? indecision

Jednou z podmínek výrobce/dovozce motorů Honda je, že prodejce musí motor zprovoznit a předvést před zákazníkem. Pod tímto tlakem MF-shop má reklamní "dovezeme+předvedeme zdarma".

Ale jinak, údaj ze samolepky by měl být přepsaný i v záručním listu, jenže plno lidí si vyplnění záručního listu nehlídá, fotku samolepky nepořídí a spoléhá na to, že pro případnou reklamaci stačí prodejka nebo výpis z bankovního účtu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika