Bubnová sekačka Dakr BLP 60 Tekton Honda



host - 234.206 (?)
7.6.2007 23:44
Taky mám objednanýho Pantera z bubnovkou a radlicí. Zajímalo by mě to mulčování, jak asi byla vysoká ta tráva a jak moc je vidět ta rozsekaná drť. Mám zkušenosti pouze s mulčováním u normálních sekaček  na nízkou trávu mám Husqvarnu R 53 SV a trávu do 20 cm rozseká dokonale,že není pomalu nic vidět. Zajímalo by mě jak vypadá 50 cm vysoká tráva po mulčování Panterem.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Jaromir David - (3), 23.5.2007 20:29, zobrazeno: 23390x
Mám dotaz. Známý má bubnovou sekačku Dakr BLP 60 tekton Honda. Vyzkoušel jsem si jí a moc se mě zamlouvala.Kamarád je s Olomouce a já jsem Z Prahy. Nevíte někdo o prodejci v Praze? Mám tři roky starou bubnovku od Vari a teď jí prodávám, Dakr je o něčem jiném.Navíc jsem viděl,že mají nový typ BLP 60 Tekton Enduro 7PS s motorem Tecumseh s tlakovým mazáním. Nemáte někdo s tímto novým typem zkušenosti?
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 24.5.2007 8:35
Mám BLP 60  s motorem B-S a plná spokojenost. Kopil jsem ji na internetu, dovezli mi ji až domů. Plně souhlasím se srovnámím s VARI. Sousedi, kteří variny mají, si chodí půjčovat můj Dakr.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Jan Baštýř - (4), 24.5.2007 13:53

Dakra mám a dokonce s motorem Tecumseh 7 PS tlakové mazání a je výbornej velmi dobře startuje není hlučnej, minimální vybrace. Ahoj Honza

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 66.64 (?), 7.6.2007 22:42
Včera jsem u nich koupil Pantera (DAKR). Jsem spokojenej koupil jsem i nástavec na mučování a dnes jsem ho vyzkoušel mám na pozemku vysokou trávu a nálety. Tento typ je naprosto rozsekal na drobno 3 rychlosti a cena 27.990,- v Mountfieldu stojí 49000,-
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 234.206 (?), 7.6.2007 23:44
Taky mám objednanýho Pantera z bubnovkou a radlicí. Zajímalo by mě to mulčování, jak asi byla vysoká ta tráva a jak moc je vidět ta rozsekaná drť. Mám zkušenosti pouze s mulčováním u normálních sekaček  na nízkou trávu mám Husqvarnu R 53 SV a trávu do 20 cm rozseká dokonale,že není pomalu nic vidět. Zajímalo by mě jak vypadá 50 cm vysoká tráva po mulčování Panterem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 58.64 (?), 6.8.2007 21:38
Mulčovač Dakr není špatný, ale tak do výšky 25 cm. Rozhodně jej nelze použít na trávu 50 cm, ale to myslím neumí ani Hurricane. To co by potom na pozemku zustalo se nerozloží.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 4.83 (?), 7.8.2007 19:55
Sekačky DAKR patří k tomu nejlepšímu u nás na velkou trávu. Tekton je pěkný dříč. Mám RZS 69 a nemůžu si jí vynachválit.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 7.8.2007 23:13
Nevím, jestli jsou nejlepší, ale já ji taky chválím. Hlavně jsou lehké.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 222.162 (?), 15.8.2010 21:55

Zdravím, no jo lehlké jsou ale na úkor konstrukce... mam ji dva roky a už jsem u ní vyměnil alespoň polovinu dílů a strávil desítky hodin opravami a svařováním rámu, který spíš než pracovní nástroj připomíná kočárek pro děti.

řeknu to asi takhle pokud jste kutil doporučuju máte o zábavu postaráno jestli chcete pořádnou sekačku připlaťte si. Motor ale zatím drží chválabohu :-)

s pozdravem Krist

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 64.82 (?), 17.8.2010 8:28

To je zajímavý, ale mě nikdy na DAKRu rám neprasknul, drží jako hrom. Je to spíš špatným používáním...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika