Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
To jste pořád Vy - to je jen za tuto krátkou dobu 3 IP adresa, asi máte hodně špatné svědomí. Nevadilo by mi to třeba ve 20 případech, kdyby jste se vždy identifikoval přihlášením, ale to je jasné, netřeba to řešit. Vy jste to postavil do roviny, že počet závodníků s Dolmarem je rozhodující pro uznání toho, že Dolmar je dobrý, nebo hodně používaný. Jen pro osvěžení paměti - podívejte se na výsledky nejen posledních společných MS ČR a SR, říkají Vám něco jména p. Perveka, Anděl, Herzog, podívejte se na jejich výsledky, nebo 3. místo v juniorech na posledním MS. Já jsem nikdy netvrdil, že prodejní síť je stejně rozsáhlá, ani jsem netvrdil, že Dolmar má stejný počet profi uživatelů. Tvrdím ale, že za ta léta si získaly jeho výrobky prestiž i u nás, kde do r. 1989 nuceně vládly pouze 2 značky - jiné měly minmální šanci se prosadit přes Tuzex. Takový náskok se musí dlouhodobě projevit a tato jména jsou zakořeněna v podvědomí lidí, hlavně profesionálů. Zde to bylo ve většině případů o radě - nízkou cenu a přitom kvalitu. Tím se jednalo ve většině případů o amatéry, přesto jsem byl rád, že se občas objevil a nestydil se zeptat i profesionál. Já toto beru a pořád budu brát, jako poradnu a použítí zde uvedených informací je na každém z nás. Uveďte email a napíšu Vám, kde pracuji a můžete se stavit příležitostně, poznáte pro Vás nepochopitelnou věc. Např. včera jsem během fotbalu asi 1 hodinu mluvil s p., který si koupil HQ a chtěl poradit. Jistě Vás napadne, proč s ním mluvil, když ten někdo už má HQ, přece z toho nic nemá. Protože je to moje záliba - jinou odpověď nemám. Proto Vy stále hledáte, že to není možné, aby někdo dělal něco jen tak. Až to pochopíte, posledně jsem to popsal stejně, tak už se možná i přihlásíte a budeme vědět v různých příspěvcích, s kým máme tu čest.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika