Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No tak do té čínské snad může jít jen dobrodruh který neví co s penězi. Co se týká Stigy, tak to mám informace od kolegy, kterému naprosto důvěřuji. Možná je je pouze takový smolař. Osobně jsem viděl v akci MTD 640 a byla to katastrofa! Soustavně ucpaný komín, bunkr plný sněhu a skomírající motor. Přitom to má silnější motor než konkurenční stroje. Nakonec jsem zvolil jonsereda 2106. Nevím co to je ucpaný komín, šrouby také drží a co je s podivem, tak i ten slabší motor to v pohodě utáhne, to se spíše zastavím na prokluzu kol, ale motor je stále v otáčkách a odhazuje čiperně těch svých 5-10 m. Upozorňuji, ale že manipulace je s tím poměrně složitá, také to váží přes metrák. Také je třeba dávat pozor kam odhazujete sníh, ono si to totiž najde každý kámen, popřípadě rampouch a dokáže to nadělat paseku. Dvoustupňovou bych vám doporučoval pokud bydlíte v horách. Jestli to ale potřebujete na odhození od garáže, tak jednostupňovou. Ze značek bych volil Hondu, ale ta cena je u tohoto sortimentu velice přehnaná. Za tu cenu máte dvě poměrně kvalitní od jiných výrobců - Stiga - jonsered - HQ, ůdajně i Partner kterého nemám v oblibě je srovnatelný, ale toho až na konec. Samozřejmostí by měl být při prodeji český manuál a v současné době i když není moc sněhu tak předvedení výrobku v provozu, v nejhorším případě vzít lopatu, naházet hromádku a ukažte mi co to umí, vždyť to platím já! Nenechat se obalamutit hezkými kecy. Není to malá investice a jedná se o jednoůčelový stroj, který po zbytek roku nevyužijete, ale když vám přes noc napadne 60 cm sněhu tak to velmi oceníte a zapomenete na vložené peníze.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika