Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

JJ takže když potřebuje nafouknout kolo, tak ať jde do servisu. No to je mi tedy rada! Být majitelem tohoto výrobku, tak požaduji vrácení peněz u prodejce, protože ten je odpovědný za to co prodává. Loni jsem také o značce Stiga uvažoval, ale byl jsem včas odrazen naštěstí! V práci mám kolegu kterému takovou frézu koupili jeho potomci k narozeninám (složili se na to) a je z toho nešťastný. Když se v práci bavíme, tak já řeknu že ráno vytáhnu josereda - vyfouknu sníh jedu do práce, tak se tomu diví. Říká mi jak to můžu stihnout, on by tu svoji ani nerozjel. A když s ní vyjede, tak mu okamžitě po záběru odletí střižný šroub od šneku. Řekl mi to takhle 5x výjezd =10ks šroubů mno to je tedy výrobek, a to má zámkovou dlažbu, takže to lítá už při pouhém kontaktu se sněhem. Jeden šroubek přitom stojí 60Kč!Já mám od jonsereda pořád náhradní šrouby přibalené v sáčku, a manuál ten je tak podrobný a v českém jazyce tak, že jste schopni celou frézu kompletně rozebrat a složit!

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika