Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nejsem od konkurence Mountfieldu a ani pro nikoho takového nepracuji. Pouze zde sděluji své zkušenosti s prodejcem, když je možnost. Těch 99% spokojených zákazníků zajisté nebude pravdou.V dnešní době je totiž málo lidí, kteří budou ochotni přiznat že naletěli. Pak by šly ty procenta rapidně dolů. Pokud se týká nějaké serioznosti Mountfieldu, malý příklad. Mimo jiné mají nadále v nabídce čerpadla OSIP a to SG-800, AX-700, MCS-75. Návody k těmto čerpadlům jsou téměř shodné. Z 99% se shodují i s tím, který jsem já dostal k čerpadlu SPA 305. Získáním originálního návodu jsem zjistil,  že české provedení není překlad ale je ůčelově vypracované. Pak jde samozřejmě většina problémů na vrub zákazníka, pro používání výrobku v rozporu s návodem k použití!! A rvát se budou do krve. Jen aby nemuseli opravovat nebo uznat reklamaci! Pkračuji úvahou. Koupím li v Itálii čerpadlo na čistou vodu za řekněme 500 kč, vyrobím návod, rázem je z něj kalovka za asi1700kč. Násobeno počtem prodejen a dobou prodeje...Nehledě na další  sortiment. A naše stará, slepá a hluchá teta ČOI žije spokojeně dál z našich drobáků.  Zdravim.   

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika