Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím všechny Varisty, opravdu smekám klobouk.Měl jsem tu kdysi před několika lety, svůj názor na vari.Ano mám svůj samo domo traktor s motorem moskvič 1500 a oponoval jsem tu mimo jiné i Panu J.S že je lepší profrčet s samotraktorem třeba 60 km v hod, než zavazet s Vari na cestě.Jistě něco to má do sebe ale ani nevím jak koupil jsem si sekačku s motorem jikov a nějak jsem při brouzdání na netu zjistil že podobné motory dvoutakty má i Vari. A tak jsem koupil převodovku 317 a zkusil na ní naroubovat motor ze sekačky tuším že 1433 což má pouze 3,5 kw nebo koně teď nevím.A opravdu i s tímto motorem jde orat, smekám tímto před touto značkou už jen pro to že než já motor Moskvič nastartuji a zahřeji tak spálím 3l benzínu a s Vari už mám pooráno.-))).Je sice pravda že vari je dost drahá, ale dá se sehnat spoustu dílů v bazaru a nebo příslušenství udělat doma.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika