Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

jak jste přišel na to, že zmíněné křovinořezy budou slabé? Vždyť ani neznáte výměru sadu, ani nevíte, jestli tazatel bude celý sad sekat jen tím křovinořezem. Já obsekávám a sekám pod asi dvěma stovkami stromů, kopřivy a trávu až metr vysokou, mladé nálety, ročně vyjedu s křoviňákem tak 10-15 nádržek benzínu. A dělám to s husqvarnou 235, která je má ještě nižší výkon, než oba zmíněné stroje. Hodně důležité je, kolik toho člověk tahá na popruzích a do 7 kil to ještě jde, s těžším strojem už je při větší práci cítit každé kilo váhy navíc. Teď jsem si pořídil Husqvarnu 535rx, výkonově stejná, jako honda a Stihl, jen ještě o kilo lehčí, ale zase trochu dražší. Jestli 2 nebo 4takt, těžko říct, já měl vždy jen 2takt a na údržbu je asi jednodušší. Hlavně to chce ale aspoň poloautomat hlavu na strunu a hranatou strunu, já používám čtyřhran 3mm. Walter

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika