Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám Riwall Pro RES 2844. Predtým som si štiepkovač už viac krát požičal aj od známych takže už ich viem porovnať. Štiepkovač z nožami síce jemnejšie štiepkuje ale je to pomalé, nevťahuje si materiál ako u rotačného valca a nože sa časom zatupia a je problém. Najhorší je však neskutočný hluk čo to vydáva.Takže som automaticky zvolil voľbu na štiepač z pomalobežným ozubeným valcom.Tie sú v ponuke dva tipy, podstatne drahší z plastovou nádobou a lacnejší bez nádoby.Ten z plastovou nádobou je však omnoho nepraktickejší ako ten s taškou a to z dôvodu rozhrnutia padanej štiepky.Ten z taškou, jednoducho pri práci to iba rozhrniete rukou, je to iba sekunda dve, a ten z plastovou nádobou musíťe vytiahnúť poistku nádoby a nádobu vytiahnúť, potom rozhrnúť, nádobu zasunúť a aj poisku na ktorej je koncák a zapnúť štart. Najvačší problém je pri štiepači a nádobe ktorá si rýchlo vytvorí kužel do vrchu, darmo máte boky prázdne. Zato tento štiepač bez nádoby si jednoducho pritiahnete povedzme ku stromkom kde chcete štiepať a padá vám to pod nohy a môžete si nohou alebo hrabličkami kopu hneď odhrnať. Potom si vždy štiepkovač posuniete o kúsok ďalej, je to praktické Pri štiepkovači z plast. nádobou akonáhle vytiahnete nádobu musíťe vytiahnúť aj poistku nádoby z koncákom, a tak vám systém padania štiepky rovno pod nohy sa nedá použiť. Teraz k značke, išiel som na cenu, takže či to bude Riwal či Gude som neriešil.Priateľ má taký istý starší pod značkou Stiga.Takže to bude vyrábať rovnaká fabrika predpokladám že v Číne.
Už iba jednoducho... tento štiekovač je naozaj výborný a lacný.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika