Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Dobrý den, chtěl bych poprosit o rady. Koupil jsem přes inzerát starší zahradní traktor, motor B&S 13,5 hp OHV. Vše jsem naleštil, namazal a vyrazil sekat. Asi hodinu bylo vše super, měl jsem radost, jak traktůrek dobře seká (je to vlastně moje první zkušenost s tímto typem techniky). Později: při jízdě motor najednou začal ztrácet otáčky (výkon), ozvalo se slabé "puf", z výfuku se vyvalil bílý dým a motor zhasnul. Bylo slyšet, jak se to v motoru vaří. Nechal jsem to raději hodinu vychladnout, pak to zkusil nastartovat, ale už nic. Motor jen cvakne (dostane impuls), ale nerozběhne se. Takže jsem stroj odstlačil zpět do garáže. Když jsem k tomu po půlhodině přišel, tak na zemi louže benzínu, který z motoru kapal. Nejsem mechanik, ale je mi jasné, že to není dobré. Dá se to opravit? Na kolik to vyjde... Předem děkuji za dobré rady.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika