Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Hecht má kvalitu úměrnou ceně 😎.Nečekejte zázraky a pokud to nebude fungovat, vyhoďte to.Když to bude fungovat, vyhráli jste v loterii 😉.Teta sekačku po dvou letech vyhodila, fakt je, že za peníze co koupila novou od jiné značky, by hechťáky měla dvě 🤑,a mohla si ji nechat na díly, na které se čekávalo tři týdny (jinde sice tak tři dny, ale to je ta vyjímečnost značky),s dílama se tam fakt moc nepočítá, ale to má mountfield do dneška taky.Je to tvrdej spotřebák-funguje: dobrý, nefunguje: vyhodit.Tříkolka je zajímavá koncepce, ale ikdyby byla v supr kvalitě, není pro každého, potažmo na každou plochu, ta musí být jako mlat, jinak trpí sekačka i vykousaná tráva při nízkém sečení a tahat se s podvozkem který drhne nikoho bavit nebude.Měl jsem tu koncepci po domácku na jemný mulč a ovládání je pohádka, jen vodící kolečko jsem měl užší-neválcovalo tak trávu, do zahrádky mezi keře paráda, lepší jak vyžínač, který to hází všude, nebo než klasická sekačka, která se musí přizdvihovat.Nakonec se koupila Honda s otočnýma kolama, nikdo nic jiného nedělal.Ale do hechtu by jsem nešel, mám rád kvalitu.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika