Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahoj,

mate nekdo zkusenosti s vapkami COMET (KR1100)? Co jsem to zde prochazel, tak se zde mluvi vicemene jen o Nilfisk nebo Karcher.

Pripadne nejake doporuceni?

Pouziti auto + okolo domu. Dulezite max prikon okolo 1600W.

Rikam si, ze z dlouhodobeho hlediska by byla nejlepsi s indukcnim motorem - pripada v uvahu Makita HW112 nebo Stihl RE 98/109. Pak jsou tu uhlikove co jsem koukal tak Nilfisk C120, Riwall 120 (zde se mi libi, ze v pripadne kazdorovni prohlidky v servise nabizeji 4roky zaruku), zminena Comet KR1100, Michelin MPX120. Karcher NE - casto negativni recenze.

Ma nekdo zkusenosti ohledne spolehlivosti, opravitelnosti, cen dilu atd?

Porad tak nevim, jestli se vyplati jit do drazsi, nebot kdyz to tak pocitam tak na prikladu nejlevnejsi vs. nejdrazsi. Napr. Riwall stoji 2tis, tedy tretinu Stihlu (RE109). Pokud Riwall vydrzi dejme tomu 3 roky, tak za cenu Stihlu je mam 3, takze teoreticky 9 let provozu, takze aby se Stihl "zaplatil", musel by vydrzel min 9 let.

Diky

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika