Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, rád bych požádal o radu...

Původně jsem chtěl pořídit traktor Stiga 3084 H za 54 kKč, ale nakonec jsem se rozhodl trochu přidat a jít do Stiga 3098 H (60kKč). Prodejce mě ale začal viklat s tím, ať si trochu připlatím a pořídím Seco Challenge AJ 92-13 (72kKč) s tím, že ten Challenge je z kvalitnějších materiálů + za třetinový servis.

A teď váhám, jestli jo, nebo ne. Má pravdu? A když už bych si připustil připlatit na 70 kKč, nabízí se i Stiga 3398 HW.

Zahrada je 4500m2, je víceméně rovinatá, v půlce ale máme podélný pruh cca 8m široký se sklonem místy i 30° a na několika místech svah kolem 15° končící plotem.

Zkoušel jsem hledat nějaké názory, které by podpořily tvrzení prodejce, že "Challenge je lepší", ale internet mne nepřesvědčil, tak si nejsem jistý, jestli se mu dá věřit...

Měli byste nějaký tip/názor, jak mi pomoci se rozhodnout, kterou z těchto tří variant zvolit? díky moc, Tomáš

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika