Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No já nevím, ale že by pán z Hradce neměl zkušenosti?Napríklad tady jmenovaný Boch je pomaluběžný štěpkovač.Vy příteli tvrdíte že je rychloběžný(AXT25TC)Tam mě jeden pisatel psal, že i jeho děti vědí proč a nač se co nazývá.Rychloběžný stroj, kotouč s dvěma kudlama větve usekává po malých kousíčcích, absolutně nic nedrtí a všem je jasné že je to drtič.Pomalu běžný stroj jehož válec /kužel seká a zároveň musí větev rozdrtít, protože jinak by neprolezla se jmenuje jenom štěpkovač.proto ti chytří doporučili, aby se to jmenovalo rychloběžný a pomaluběžný.Mám to 15 let a do kompostu jsem neměl potřebu nikdy nic dávat.Všechno na mulč do cesticek mezi záhony a po orbě tam nikdy nic na jaře nenajdu.Je to všechno trochu jinak, výsledek podobný.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika