Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Na penězích mi záleží a nenormální si taky nepřipadám. Přesto mám akumulátorovou sekačku. Mám ji proto, že a) nemá kabel (na rozdíl od elektrické), b) nesmrdí (na rozdíl od benzínové), c) dá se s ní dobře dlouho sekat ve svahu (na rozdíl od benzínové) a je lehká (na rozdíl od elektrické i benzínové). Má ale rozhodně nižší výkon. Sekáme s jí pozemek 650 m2, na kterém je ale trávník, který není letos úplně nejhustší (není zalévaný). Frekvence sekání je průměrně 14 dnů (začátkem sezóny častěji, teď už po delší době, protože je sucho). Máme dva akumulátory, protože naši výměru na jedno nabití těsně nezvládneme. Na chalupě máme celkem výkonnou benzínovou sekačku, ale kvůli svahu také stále držíme starou elektrickou s kabelem (sekaný pozemek 1800 m2), křoviňák a normální kosu. Mám tak s čím po letech srovnávat. Zuzana

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika