Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Sekám pozemek 20 arů, párkrát do roka, a to je to poslední, co bych řešil - jestli jej posekám za necelé 2 hodiny s mojí sekačkou 46cm, nebo bych jej posekal o 18 minut rychleji se záběrem 53cm. Za trojnásobek ceny takové sekačky mi nestojí za to ani pomyslet. Těch pár minut je naprosto bezpředmětných. A rotační sekačky asi na výrazně větší plochy nejsou určeny.

S tou váhou si děláte legraci? Čím je lehčí, tím lepší, nevidím jediný důvod, proč by měl někdo toužit po těžší sekačce? Moje váží 37kg, je celokovová, nejsem žádné tintítko, ale bez pojezdu si to neumím představit, vydržet sekat desítky arů. Naopak úplně pohodová je elektrická, co mám na zhradě a váží jen pár kilo. Vážně, v čem je podle vás lepší těžší stroj?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika