Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nebudu tady vytahovat parametry.Za prvé si je nepamatuju a za druhé je to stejně úplně jinak.Jestliže sekačkou, která má záběr 48cm nejedu přesně, tak má záběr třeba jen 44cm.Podobné to je i s tou 55kou.Jak pojedu a kolik budu zabírat rozhoduju já.Jak často budu sekat a kolik na tom strávím času, rozhoduju taky já, takže mě šíře nespasí. Podobně je to i s tím čištěním, ušetřením a největší legrace je ta pětiletá záruka.Když ji chci, tak jim musím ročně nasypat za prohlídku určitý obnos peněz.To si děláte legraci.Ani u auta si to nedovolí.Soused má Stigu a pro nůž běhá do MF.Tam je ten samý cenově za polovic.V průměru mi sekačka vydržela 8 let, v průměru stála 8 tisíc, nikdy jsem jí nemyl.Nikdy se nerozbila, zestárla morálně jako auto.Teď, abych konečně poznal ten komfort, tak pokukuju po Vari 10-15 tisíc kč.Model se dá dohledat.Třeba mi to někdo rozmluví.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika