Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, mám 3 roky zahr. traktor STIGA 3084 H a při jeho koupi byla součástí i mulčovací sada MP 84. Před pár dny jsem prvně chtěl mulčování vyzkoušet (je sucho a tráva roste málo), rozbalil jsme krabici s mulčovací sadou, podíval se na návod a nevím, jestli jsem tak natvrddlý, ale podle návodu-viz. příloha jsem nevěděl, co s tím. Běžně u sekačky vím, že mulčovací záslepka se vkládá do vyhazovacího kanálu a lepší sekačky mají speciální mulčovací nůž, případně i dva. Stejně tak jsem k sadě dostal i mulčovací nože. S noži si poradím, ale pokud se týká té záslepky v podobě plastové vložka s tyčkou pod pružinou, že ta přijde po odejmutí koše zasunout zezadu do vyhozvacího kanálu. Ale ten návod tomu dle mého názoru neodpovídá. Proto prosím uživatele traktoru STIGA 3084H. případně jiné znalé lidi, zda mě můžou poradit. Za případnou radu či obrázek děkuji předem. Mirek

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika