Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Nezlobte se na mě, ale nevím, jak jste ten filtr kontroloval, nebo servis. To jsou základní věci, já jsem už uvažoval o kus dál - navíc konkrétně toto sám popisujete, že jste to kontroloval - cituji  ...vzduchový filtr udržuji stále v čistotě .....potom je to opravdu ztráta času něco řešit. Už mě několikrát naštvalo, když chce někdo nějaký problém odstranit touto cestou a uvede zavádějící údaje -  přesný popis je základ, navíc je otázka jestli to dovede popsat a vysvětlit. Pro mě je to srovnatelné, jako když napíšete, tak bylo to svíčkou - v servisu ji vyměnili a vše je v pořádku. Jak mohu hledat závadu, když je stejně jako u filtru napsáno svíčky jsem zkoušel nové změna žádná, tak to beru, že tím to není.Pro mě z toho plyne poučení, že pokud je stroj v záruce, nemá cenu radit složitější úkony, neboť dotyčný zkusí co se dá a potom - protože tomu nerozumí skončí stejně tam, kde to koupil.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika