Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Súhlasím i nesúhlasím. Nesúhlasím s Apple - tam je kompromisov ojojoj, kvalita povestna nemožnostou rozobrania / opavy. V záruke výmena, po zaruke? Kúp si nový...

Kopie sa odlisujú najmä v servise. Málokto je ochotný robiť pozáručný. Záručný sa rieši ako u Apple - výmenou. Na pozáčný nie sú náhradné diely, resp, riešia sa kanibalizovaním.

Ešte starí rodičia si osvojili anglické: Nie som taký bohatý, aby som kupoval lacné veci. Ja som heslo už pozmenil. Novinky kupovať až po vypršaní záručnej doby prvých kusov.

Ak je hlavným kritériom najnižšia cena, môžete si byť istí, že dostanente najnižšiu možnú kvalitu, pri ktorej sa generuje Applovský zisk. Ten je, ako je všeobecne známe, cez 40 %. Na lacné ved, dokonca mechanicky namáhané, treba mať peniaze na neustále kupovanie nových modelov.

U handier sa to volá móda, u strojov morálne zastarávanie. Lenže za najniššiu cenu sa kupuje práve zastarlý model s programovanou životnosťou. Sú firmy, ktoré si dokonca v prípade potreby živonosť upravia novou aktualizáiou softvéru, ktorá sa nedá odmietnuť. Platí rovnako ako pre Microsoft tak aj pre autá. Diagnostika a aj nastavenia idú v slovenskom servise cez internet a materskú firmu. Návrat nastavení späť je nemožný ani ručným naťukaním... Softwér u lacných kosačiek je mechanický, pomerne presne vydržia odhadnutý počet hodín. Preto sa kosačky predávajú na odporúčnú plochu,

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika