Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Radu se svíčkou Brisk N15C Super jsem se dočetl na tomto fóru. Ale koupil jsem ji, aniž bych se podíval na svou originální, moje chyba.

Startuji podle návodu. První start bez sytiče (symbol zavřené klapky) - je krásný. Druhý start po prvním vysypávání koše zatepla - se sytičem (symbol otevřené klapky) - ještě dobrý. Další starty - se sytičem (symbol otevřené klapky) - špatný. Chytne až na poněkolikátý, většinou pak spíš s ubraným sytičem, motor začne pomalu povzdychávat a pak s postupným přidáváním sytiče se chytne. Zkouším vždy páku sytiče do různých poloh, ale čím delší provoz, tím horší následné startování.

Před sekáním jsem namontoval původní svíčku, očištěnou. Po sekání (400 m2) jsem svíčku vyšrouboval, byla začouzená.

Vzduchový filtr jsem teď kontroloval, vizuálně je čistý.

Sekačku jsem kupoval letos brzy z jara, sekal jsem asi 5x nebo 6x.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika