Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pokuste se nastartovat teplý motor se sytičem. Jestli hned chytne tak to může být špatným benzínem jako u mě. Mám taky 5484 SX s motorem HECHT a problém s teplým startem se u mě vyřešil takto. Starty za tepla mi nešly s benzínem, o kterém jsem se následně dozvěděl, že byl vadný - někomu se dokonce zastavilo auto po natankování u čerpačky, ze které jsem zrovna měl celý kanystr. Jakmile jsem nabral benzín jinde, problém zmizel. Myslím si, že karburátor Keruidi u těchto motorů dává chudou směs, což je super na spotřebu, ale může to dělat potíže se špatným benzínem. To mě napadá jako jediný důvod, proč mi to teplé chytalo jen na sytič, přičemž falešný vzduch jsem vyloučil po kontrole všech spojů.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika