Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Do maloobjemů (pilky 40 a 60ccm, křoviňáku-45ccm)kupuji už zásadně dražší benzín od shellu, namíchanou směs s plně syntetickým olejem můžu mít i půl roku, za 10let jsem nepoznal servis.Pokud by jsem měl na výběr, tak benzina se dušovala, že má jeden z nejlepších benzínů v Čr i bez biosložky, tuším že to nese označení verva 100 plus, ale pro mě je dostupný až ve vzdálenosti 40km :).Už jsem se naučil kupovat lepší shell i do ostatních strojů-sekačka honda 190ccm, sekačka s b&s 160ccm a karbece nevědí co je ultrazvuk.Můžu jen doporučit prémiové paliva do malé techniky.Do auta kupuju obyč 95-ku, ale už mi bylo doporučeno servisem LPG, že buď ať netankuju plnou nádrž, nebo ať tankuju prémiovky, které jsou buď zaditivovány nebo bez biosložek, protože mě jinak obyč. benzín brzo degraduje a pak jsou potíže na volnoběh a starty.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika