Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ještě bych připojil reakci na namir.cz. Mám skouknuté snad všechna jejich videa. Jako každý prodejce nám nebude říkat že to co prodávají je špatné. Což se samozřejmě logické. Ovšem některá videa obsahují celkem perly. Například testujou křovinořezy s noži místo se strunou  = s nožem zvádne posekat i hodně slabý stroj. To je ale ještě v pohodě. Horší to je ale pak v nových videích kde strašně kladou důraz na to že nechcou prodávat čínské výrobky.  Dokonce ukazují poničené části strojů značek Vega a Hecht, přitom prodávají spoustu výrobku právě od těchto výrobců. Je to na zamyšlení no... 

Vari nebo Dakr? kdyby bylo na mně vyberu Vari protože jsem s ním spokojený celý svůj život.. Ovšem je důležité se dívat i do budoucnosti takže pokud víte že budete potřebovat i jiný stroj než jen bubnovku... tak bych se spíš přiklonil pro Dakr...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika