Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, můžete mě prosím doporučit vhodný tmel pro zatěsnění klikové skříně křovinořezu, nejlépe dostupný i v menším balení a poradit jestli odmastit obě styčné plochy nebo pro případnou demontáž jednu nechat mastnou? Jsem původní dotazovatel k FS80, před 2 roky. Repase původního karburátoru (ND díly byly pomalu dražší než celý nový neznačkový karburátor, což jsem zjistil bohužel pozdě) jak se čekalo, nepomohla. Našetřil jsem a nakoupil originální náhradní díly – kliková hřídel s ojnicí, set pístu (píst s nasazenými kroužky, pístní čep, zajišťovací pojistka čepu, 4 šrouby), ojniční ložisko, ložiska, gufera, válec, těsnění pod výfuk, těsnění pod válec. Tento týden jsem s kamarádem strojařem motor nenásilně a bez poškození rozebral – vizuálně propouštělo gufero na straně spojky, zámky píst a kroužky jsou opotřebené, kliková hřídel a válec vypadají OK – nicméně vyměním všechny díly, které mám již nakoupené. Nejvíc času nám asi vzalo rozdělení klikové skříně, těsnící tmel neskutečně držel a nechtěli jsme nic poškodit, nic páčit. Předpokládám, že píst se montuje šipkou na výfukový kanál. Ještě bych se chtěl zeptat, jestli se ložiska nasadí nejdřív do osazení v klikové skříni nebo na klikovku a jestli je nějaký grif pro stlačení kroužků při vsunování pístu do válce. Děkuji, pěkný víkend.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika