Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den potřeboval bych identifikovat karburátor na cca 19 letém křovinořezu FS80. Našel jsem pouze nápis Walbro, typ nemohu najít. Nejde seřídit, nejde do otáček, po zatížení padají otáčky, ztrácí výkon a jako jednu z posledních možností vidím rozebrání karburátoru výměně membrán a vyčistění sitka nikdy se nedělalo). Jinak filtry palivo i vzduch a svíčku jsem již měnil. Posloužil mě hodně, velká spokojenost a nemohu se zatím smířit s tím, že třeba končí. Do koupě nového válce s pístem, zapalování, karburátoru na aukru asi nepůjdu a v servisu mě asi řeknou ať si koupím nový. Od začátku špiní (olej), nyní mastí i molitanový filtr a karbonuje se sítko výfuku. Asi 3 roky dozadu jsem ho několikrát nastartoval s uvolněným válcem, dotáhl jsem a fungoval celkem normálně. Můžete poradit, kde najdu na karburátoru typ, případně jakou opravnou sadu nebo na co se ještě podívat? Všiml jsem si včera, že mě nástavec zapalování jezdí po magnetu, jak velká má být mezera? Děkuji.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika