Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

O orání na rozchod kol 610mm snad nemá cenu ani psát, protože kdo vyzkoušel orat na 480mm ví své. Další problém je, že orba s jednoosáky obecně vyžaduje od obsluhy dobrou zalost nastavení pluhu a souvislostí proč tak a ne onak nastavit, aby se zbytečně při orbě nedřel. Když se ke špatně nastavenému pluhu přidá větší měrný odpor půdy, pak je obsuha nadřená víc, než je nutné. Jenže zase tyto strojky jsou pro každého, takže se dost často dělají chyby v nastavení pluhu a když ještě do toho promlouvá ten, co si jen myslí že ví, je to problém a důvod k nespokojenosti majitele stroje ať se jmenuje jakkoli. Neposmívám se nezalým, každý rozumíme tomu svému, ale když to má správně fungovat a když chci vyjádřit svoji nespokojenost, měl bych si být jistý, že jsem pro správné nastavení udělal vše. Obecně - Pluhařina je prostě věda a to v pravém slova smyslu, kde správnou volbou oráč pošetří sebe, stroj a i PHM. Sebemenší chyba v nastavení je u jednoosáku daleko více znát oproti větším a vícekolovým kolegům. Také tím nechci říct, ptejte se mě jak orat já vím všechno. Nevím všechno a přes internet se to prostě naučit, vysvětlit a hlavně ukázat moc nedá. Je třeba čas, trpělivost a dobré rady na místě.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika