Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mockrát děkuji za příspěvek který mě jenom utvrdil v tom že není pravidlem pokud si člověk připlatí tak ještě neznamená to že získá očekávanou kvalitu.Měl jsem možnost si uvedenou sekačku Weinbang WB 456 SKL osahat v obchodě a taky na mě udělala dobrý dojem.Ony ty sekačky vypadají na oko všechny pěkně ale praxe vždycky ukáže není všechno zlato co se třpytí je spíše důležité najít nějakou kvalitu která ještě u některých výrobců zůstala a proto budu rád a snad nejenom já za každý poznatek i postřeh.Ještě se vrátím k těm motorům měl jsem motor B/S skoro patnáct let bez jakých koliv problémů ale to neznamená že jsou dokonalé jistě se najdou vyjímky kdy máme s nima jenom problémy.

Petr

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika