Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

nenapsal jste zda chcete benzínovou nebo elektrickou, toto by považoval za základní rozdělení. 

Pokud by jste chtěl elektrickou, určitě by chtěl vidět motor, tak ať se dají vyměnit ložiska. Já mám doma asi 15 let starou elektrickou sekačku z mountfieldu, každý rok po sezóně ji rozeberu a vyčistím šasí vystříkám rozředěným benzínem s olejem (mám plechové) a co dvě sezóny měním ložiska, nejčastěji odchází spodní ložisko u nože, horní vydrží déle. Výhodou je mít ložiska i v kolech.

Tím chci říct, že nezáleží až tak na výrobci, ale na tom, jak se o ní staráte...

V benzínu jsem vždy preferoval STIGU, tam by jste se s cenou nevešel, ale v poslední době se STIGA strašně pokazila, jen pro příklad uvedu pohon na pojezd, vždy byla skříňka z hliníku, teď je z plastu. 

Michal

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika