Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám Agzat s GSV190 zhruba 6 let. Výrobce tam dává lanko s černou páčkou, ze které vyndal třecí elememty, které držely nastavenou polohu-prý kvůli státní zkušebně, to mi řekli přímo u výrobce a já tomu věřím. Já jsem po koupi vložil mezikusy z páčky, která se používá mj. na dvoutaktních Jikovech a teď drží nastavenou polohu. Na GSV dle mne patří struna s páčkou, co používá Vari a ne lanko. Všimnul jsem si, že lanko se z principu neochotně vrací, tak tam soudruzi z Povážské přidali na karburátorovou páčku přádavnou pružinu, která třela o páčku ovládající otáčky. Tím ovšem znemožnili seřízení karburátoru na požadované otáčky- nevytočil jsem více jak 3200 ot., má být 3600. Bavím se však o provedení kolem roku 2011, nyní nevím jak to mají. Názory, že se páčka musí držet, jsou nesmyslné. Od toho je zařízení mrtvý muž, který má nejlépe vyřešený Vari. Neznám však ze svého okolí nikoho, který by to neměl vyblokovaný. P.G.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika