Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pozemek je na okraji satelitu u Prahy. Spásání zvířaty je tedy nereálné. Svah je opravdu jen mírný. Sousedé normálně sekají rotačními sekačkami. U mne se ale v některých částech pozemku tráva nesekala tři roky. V budoucnu budu trávu sekat tak třikrát do roka. Větší kapacitu nemám, vzhledem k tomu, že tam musím dojíždět. Na rotační sekačku to tedy asi nikdy nebude. S nerovností a kameny je to tak, že sousedé stavěli své baráčky přes můj pozemek (než jsem ho oplotil). Pod tou vysokou trávou jsou vyježděné hluboké koleje od náklaďáků, rozsypaný štěrk, různé zbytky stavebního materiálu. Našel jsem i kusy betonu, které jsem sám sotva uzvedl. Až se to poprvé poseká a trochu uklidí, možná už to nebude tak hrozné. V téhle chvíli ale těžko říct, co je kde schované. Asi to vážně vidím poprvé na kosu. Už jsem s ní sekal a mohl bych to zvládnout. Pak pozemek trochu uklidím, ale nakonec stejně potřebuji nějakou sekačku, která zvládne vyšší trávu a ne zcela ideální terén. Víc než 15 tis. bych do toho nerad investoval, možná bych mohl ale koupit nějakou starší bubnovou nebo tak něco.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika