Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jé, to jsem rád, že se někdo ozval :-)

Stroj chci používat na stejné účely jako Vy - údržba biologicky cenných ploch. Dříve nás na to bylo plno, ale nějak stárneme a lenivýme a tak se poohlížíme po nějakém stroji.

Na MFku jsme slyšeli jen stížnosti, proto jsem se ptal na Agzat. Na sl. stránkách moc praktických informací není a na mail výrobce ani neodpověděl.

Stroje Köppl nás samozřejmě nadchly, ty ceny už méně :-) Co mě odrazuje nejvíc je servis a náhradní díly v Olomouci - tzn. na druhém konci republiky. Když se něco pokazí po záruce, tak to bude darda.

Pokud se nedopátráme nějakých zkušeností s lištovou sekačkou na Agzatu, tak asi půjdeme cestou předchozího pisatele, co má také upravenou MFku na 4-takt a pořádnou lištu, aby MFka nebyla dvouobslužná sekačka.

Každopádně díky moc za informace.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika