Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zhanam kvalitnejsiu bubnovu kosacku na kosenie cca 3 000 m, mala by zvladnut kosit aj hustejsi a vysi porast (cca 1 m) a nie len obycajnu travu, ale aj rozne vyssie buriny s hrubsou stonkou... a ktora by zaroven zvladla aj svahovitejsi teren - vihohrad a medzi stromami - teda lahko ovladatelna.

Po tatkovi mi zostala Terra s motorom MJ 5 1984 (s prevodovou skrinou T 20), dvojtakt 1Z11 typ 1417. Takmer nepouzivane, najazdenych do 100 hodin.  Ak je to este vhodne, rad by som vyuzil... 

Viete mi prosim niekto poradit, co zvolit z nasledovnych moznosti (informacie som cerpal na internete, nevyznam sa v tom inak):

1. Kupa prevodovej skrine DSK-316 (pre dvojtakt) a adaptera Samsom 56 od Vari.

2. Kupa sekacieho podvozku BDR-600.2 (pre dvojtakty) od Vari.

3. Kupa sekacieho podvozku inej znacky - poradite nejaky?

4. Alebo je vzhladom na tie roky a pokrok od MJ 5 lepsie kupit uplne nieco ine - napr. jednoucelove bubnovky od Vari ako napr Liza, Adela, atd... Alebo odporucite nieco ine inej znacky?

Mate vlastnu skusenost s niecim z vyssie spomenutym? Ktoru z uvedenych alternativ by ste si zvolili vy na mojom mieste? Pripadne ked mate nejaku lepsi napad, budem vdacny za tip... 

Dakujem, Juraj

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika