Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím Vás, brogio jsem začal používat, protože udržuji poměrně rozsáhlý pozemek, částečně les. Kdo s tím nepracoval, neví absolutně o co jde. Odlomení článku řetezu je málo pravděpodobné, články jsou svařené a velmi pevné. Ani po cca 500 h není znatelné opotřebení a to jsem párkrát "našel" kámen nebo kus betonu. Ovšem všechno je dané typem křovinořezu. Spíše tedy výkonem. Na Hondě (výkon cca 1.2k) se motor trápil, motor se líně roztáčel. Teď je brogio namontované už dlouho na STIHL FS400 (2,6k) a to je paráda. Nástroj nezná odpor, stará tráva, nálety, křoviny, ostružiny... okamžitě posekáno, rozdrceno... a to do průměru 10mm, silnější chce chvíly "bobrovat". Samozřejmě používám kryt na kose (poslední článek je cca 12mm od krytu, takže pokud by se uvolnil, tak pouze směrem do boku nebo vpřed) a ochranou přílbu s drátěným krytem (jako s pilou). Občas mně brnkne kus větve a je to cítit. To, že není brogio v nabídce prodejců techniky bych spíš přisoudil neschopnost distributora. V Itálii, v Německu a ve Švýcarsku je to v komunále poměrně běžná věc. Taky si nemyslím, že by bylo extrémně namahané spodní ložisko, chod je bez vibrací, pro jistotu častěji mažu. Karel V. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika