Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak jsem si ho koupil. Mám ho cca měsíc a už jsem s ním 1 x sekal a 1 x mulčoval. Oboje funguje dobře. Koupil jsem k tomu i valník a s ním je radost něco na zahradě dělat. Nemusím už nic tahat. Sice mi z traktoru trošku kape olej jinak všechno funguje jak má. Co mě nadchlo je přepínání mulčování. Je tam totiž taková nožní páka kterou jednoduše překopnete a už to jede. Ve srovnání s montáží a lezením po traktor u jiných modelů :-). Jediný co mě vadí jsou velmi špatně přístupné nože na čištění. Buď musíte mít "nájezdy" aby se pod traktor dalo vlést, anebo mi radit nějaký technik že se dá traktor tzv. postavit na zadní. t.j. opřít o záda a tudíž se k tomu bude moci lépe. Traktor je dost těžkej ale ve dvou to jde. Já jsem to zatím nezkoušel protože se bojím že něco zažve, že motor utopim nebo něco jiného. To sekací centrum se mi taky nechce vyndavat je to vopruz. Co poradíte?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika