Nejatraktivnější stromy



PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6532) - 70.100 (?)
17.5.2010 8:35

Já věděl, že je to na mne. Možná hledáte hůl na psa... Nedávno jste tu na základě fotky tvrdil, že situace je řešitelná. To vše však nic nemění na situaci, kdy to majitel sice vyřešil jak chtěl, ale je to - bude to necitlivé a ošklivé. Dále to nic nemění na stavu, že na svém pozemku si můžu dělat co chci. To že se to ostatním nelíbí, je mi fuk. Tedy závěrem, respektuji majitele ale nelíbí se mi to. Vám ano? Nikde v podmínkách fóra není napsáno, že se musí na všechny příspěvky chválit.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
      
Zahrádkářský kacíř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 235.249 (?), 16.5.2010 20:09

Proč jste u OKRASNÉHO stromu uřízl terminál? A pětiletou?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
solutan - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (166) - 224.9 (?), 16.5.2010 20:17
Já jsem nic neuřízl, takhle jsem to koupil v kontejneru, že to je naroubované.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6532) - 147.108 (?), 16.5.2010 20:48

Prosím ctěné publikum, aby si povšimlo, jak hezky vypadá v pozadí listnatý porost oddělující přirozeně zahradu od pole.. A jak... (doplňte libovolné ošklivé slovo) to bude vypadat, až ty tůje dorostou a majitel je každý rok bude muset několik dnů obcházet motorovými nůžkami.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.43 (?), 16.5.2010 20:53

Něco na tom bude, sám taky tůje nemusím. Ale je to každého věc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 183.242 (?), 16.5.2010 22:02

V současnosti je tůje velice módní, potom každý zjistí, že hrůůůza, prosychá, další děs, roste vysoko, další, opadává a všude smetí - my ji měli jen na hřbitově a i tam jsme ji zrušili. Ale proti gustu... Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
solutan - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (166) - 224.9 (?), 16.5.2010 22:20
Ty túje jsou tam proto že z jedné strany je silnice (jak jsou ty břízy) a z druhé je louka na které se celoročně pasou krávy. Pořád je lepší pohled na túje než na to ostatní. Z druhé strany, která není vidět jsou habry které to zastiňují jen část roku a zbytek je to polopropustné, ale samozřejmě jsou ty habry hezčí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 180.2 (?), 16.5.2010 22:31

Velmi dobře napsáno, taky s úsměvem sleduji různé poznámky o tom, jak to kde vypadá od těch, kteří nemají vůbec tušení, proč tomu tak je. Nenechte se tím otrávit a udělejte si zahradu dle svého. To Vám přeje Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6532) - 70.100 (?), 17.5.2010 6:38

Jestli se toto líbí zahradnímu architektovi, tak potěš koště...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 180.2 (?), 17.5.2010 6:56

Líbí se mně na tom hlavně to, jak si majitel svým způsobem vyřešil situaci, kterou řešit chtěl. Naopak velmi úsměvné mně připadá, když někdo, kdo jen vidí jednu jedinou fotku a nezná žádné další souvislosti, tak ji dává jako exemplární případ špatného řešení a vykřikuje to do světa. Stanislaw.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6532) - 70.100 (?), 17.5.2010 8:35

Já věděl, že je to na mne. Možná hledáte hůl na psa... Nedávno jste tu na základě fotky tvrdil, že situace je řešitelná. To vše však nic nemění na situaci, kdy to majitel sice vyřešil jak chtěl, ale je to - bude to necitlivé a ošklivé. Dále to nic nemění na stavu, že na svém pozemku si můžu dělat co chci. To že se to ostatním nelíbí, je mi fuk. Tedy závěrem, respektuji majitele ale nelíbí se mi to. Vám ano? Nikde v podmínkách fóra není napsáno, že se musí na všechny příspěvky chválit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika