Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím vás, měl bych otázečku, mám dřezovec, ale nevím jaký druh. Jak poznám, že je to Sunburst? Jde mi o to, že tento dřezovec prý neplodí a jednou bych chtěl mít z toho nějaké plody jestli se dožiju.

Byl to dárek, poslední místo na mé zahradě. Nikdo není schopen mi říct co je to za druh. Je to prut asi 180 cm vysoký a bohužel bez trnů, mám podezření na neplodící formu. Nejraději bych to vykopal ven, ale zase se nechci rozhádat s příbuzenstvem a takovou radost z toho měli a budou to jistě sledovat jak poroste indecision

Nikdy jsem dřezovec nepěstoval a ani o tom neuvažoval. Ale je jedlý takže proč ho vlastně nemít? Dárek mně překvapil, jenže co z toho nakonec bude? Mám jedlou zahradu a i něco málo okrasných dřevin, pokud to jde tak chci nějaký užitek.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika