Použití Jiaogulanu



host - 144.30 (?) 
25.1.2010 15:40, zobrazeno: 8789x

Dobrý den,

pěstuji doma tuto rostlinu a zajímalo by mě, jaké s ní má kdo zkušenosti ohledně použití. Zda se dá čaj připravovat nejen z lístků zelených, ale třeba i sušených a příp. i z šlahounků, nebot jsem ji ořezal až u koflíku a vše usušil.V o něco níže uvedeném příspěvku v této rubrice, není na tuto rostlinu příliš pozitivní náhled.Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 64.26 (?), 25.1.2010 18:33

Vlastní zkušenost mám jen takovou, že se s touto rostlinou se setkáváme v hojné míře na severu Německa na Rujáně, kam jezdíme serfovat. Roste to na pobřeží v podobě neproniknutelného houští dosahující 3 až 4 metrové výšky a na podzim v době dozrávání plodů jsou kolem tuny a tuny řešetlákových kuliček které téměř nikdo nesbírá a zůstává na keřích. V místních vesnicích bývají touto dobou řešetlákové slavnosti které jsou obdobou našeho jarmarku, možná i vinobraní. Na stolcích stánků je k vidění, dostání i ochutnávce víno z řešetláku, marmelády, kompoty, buchty, léky, masti a mám pocit že i pálenka z řešetláku. Věřim tomu že spoustu místních produktů z této rostliny jsme přehlédli, Mezi místními je tato rostlina velice ceněna zejména pro své plody bohaté na vitaminy a dokáží ji zpracovat všemi možnými způsoby. To je vše řešetláku co vim. j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 105.151 (?), 25.1.2010 18:48

On o koze vy o voze. Jiaogulan a rakytník.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 64.26 (?), 25.1.2010 23:02

 beru to, otevřel jsem asi okno s reklamou. Omluva všem j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 58.225 (?), 29.1.2010 17:19

Ta koza je úplně mimo, jiaogulan hledejte pod ženšen pětilistý, v léčivých rostlinách, i když je to také zhovadilý název, protože to je jiná rostlina.A ten rakytník není řešetlák! Řešetlák počistivý se tak jmenuje proto, že se po něm po... čistíte,  má černé kuličky a roste občas u nás na teplých stráních.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 180.2 (?), 29.1.2010 19:26

Jiaogulan je gynostema pětilistá a čerstvé lístky pojídám za syrova, mají osvěžující chuť a pro organismus tonizující účinek bylinář Vláďa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
yaw - (9) - 180.10 (?), 30.3.2010 18:20

Jiaogulan průběžně ostříhávám, lístky suším a přidávám do normálního černého čaje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 199.121 (?), 6.4.2010 20:26

Já jím všechny listy, pořádně je v ústech rozkoušu, ale připravte se na trpkou chuť, je třeba si na ni zvyknout, ale co by člověk neudělal pro své zdraví, že :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.87 (?), 17.7.2010 12:51

Jinak se jí také říká Ženšen pětilistý, nebo Gynostemma. Je to super náhrada za pravý Ženšen. Pokud ji máte v teple i přes noc, roste doslova před očima.  Mohu ji s klidným svědomím doporučit, jak čerstvé listy tak jako sušenou. Příznivě upravuje krevní tlak jak nízký, tak vysoký a rovněž reguluje hladinu cukru v krvi. V původní domovině (Čína) je velmi ceněna. Před lety při sčítání obyvatelstva Číny se ukázalo, že v provinciích, kde se pila jako čaj bylo výrazně více lidí nad 100 let. Výhonky bych raději jedl čersvé, když je budete sušit, tak se dost načekáte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika