Příspěvky uživatele - yaw

Destilační přístroj, 23.2.2011 Obsahuje fotku
Prosím o informaci, vy co pálíte v kolonách zkoušeli jste někdy automatickou kontrolu refluxu? viz. zde page 22 až page 28 a s jakým výsledkem? Zajímal by mě vůbec princip, jak to funguje. Připojuji obrázek. Yaw
Destilační přístroj, 3.8.2010
Tyto nádoby fungují jako druhotný destilační přístroj, využívající výstupního tepla z prvotního kotle. V podstatě se jedná o dvojnásobnou (trojnásobnou) destilaci "jedním vrzem". Samozřejmě se tím také zvyšuje koncentrace lihu.
Slivovice z odpeckovaného kvasu, 13.5.2010
Chci letos zkusit kvas z renklod (špendlíků, myroblán). Zkoušeli jste někdo před pálením přecedit takový nebo podobný kvas? Nabourá se kvašením ovoce natolik, že jde potom od pecek?  Nebo se to musí pálit i s peckami?
Domácí bylinkový prales zkušenosti, 30.3.2010
Technologie pěstování NASA není nic jiného než stará známá hydroponie pouze o 30 let mladší a proto sofistikovanější. Pokud si koupíte Rockwoolové sadbovače v kdejakém hobbymarketu, k tomu provzdušňovače v akvaristických potřebách a příslušná tekutá... celý příspěvek >
Použití Jiaogulanu, 30.3.2010
Jiaogulan průběžně ostříhávám, lístky suším a přidávám do normálního černého čaje.
Vitánie snodárná, 1.10.2009 Obsahuje fotku
Dosta jsem darem další rostlinu z kategorie adaptogenů, harmonizátorů,...atd. - Vitánii snodárnou (Whitania somnifera). Rostlina měla krásné červené plody (viz foto). Rád bych se pokusil o vypěstování dalších rostlin ze semínek. Obracím se proto na... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 3.9.2009 Obsahuje fotku
Po třech měsících. Na první fotce je kustovnice vypěstovaná ze semínka po 3 měsících.  Evidentně má jiný tvar listů v porovnání s kustovnicí zakoupenou v zahradnictví (foto2.) - rostlina vlevo je koupená, vpravo moje vypěstovaná ze... celý příspěvek >
Kustovnice čínská, 13.7.2009 Obsahuje fotku
Tak takhle vypadají přepikýrovavané rostlinky Kustovnice po jednom měsíci. Yaw.  
Kustovnice čínská, 21.6.2009 Obsahuje fotku
Zkusil jsem vydloubat ze sušených plodů Kustovnice semínka a 9.6.2009 jsem je vysel. Podívejte se jak se mají rostlinky k světu po 10 dnech. (Foto z 19.6. 2009).
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika