Použití Jiaogulanu



host - 248.87 (?)
17.7.2010 12:51

Jinak se jí také říká Ženšen pětilistý, nebo Gynostemma. Je to super náhrada za pravý Ženšen. Pokud ji máte v teple i přes noc, roste doslova před očima.  Mohu ji s klidným svědomím doporučit, jak čerstvé listy tak jako sušenou. Příznivě upravuje krevní tlak jak nízký, tak vysoký a rovněž reguluje hladinu cukru v krvi. V původní domovině (Čína) je velmi ceněna. Před lety při sčítání obyvatelstva Číny se ukázalo, že v provinciích, kde se pila jako čaj bylo výrazně více lidí nad 100 let. Výhonky bych raději jedl čersvé, když je budete sušit, tak se dost načekáte.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 144.30 (?), 25.1.2010 15:40, zobrazeno: 8788x

Dobrý den,

pěstuji doma tuto rostlinu a zajímalo by mě, jaké s ní má kdo zkušenosti ohledně použití. Zda se dá čaj připravovat nejen z lístků zelených, ale třeba i sušených a příp. i z šlahounků, nebot jsem ji ořezal až u koflíku a vše usušil.V o něco níže uvedeném příspěvku v této rubrice, není na tuto rostlinu příliš pozitivní náhled.Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 64.26 (?), 25.1.2010 18:33

Vlastní zkušenost mám jen takovou, že se s touto rostlinou se setkáváme v hojné míře na severu Německa na Rujáně, kam jezdíme serfovat. Roste to na pobřeží v podobě neproniknutelného houští dosahující 3 až 4 metrové výšky a na podzim v době dozrávání plodů jsou kolem tuny a tuny řešetlákových kuliček které téměř nikdo nesbírá a zůstává na keřích. V místních vesnicích bývají touto dobou řešetlákové slavnosti které jsou obdobou našeho jarmarku, možná i vinobraní. Na stolcích stánků je k vidění, dostání i ochutnávce víno z řešetláku, marmelády, kompoty, buchty, léky, masti a mám pocit že i pálenka z řešetláku. Věřim tomu že spoustu místních produktů z této rostliny jsme přehlédli, Mezi místními je tato rostlina velice ceněna zejména pro své plody bohaté na vitaminy a dokáží ji zpracovat všemi možnými způsoby. To je vše řešetláku co vim. j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 105.151 (?), 25.1.2010 18:48

On o koze vy o voze. Jiaogulan a rakytník.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 64.26 (?), 25.1.2010 23:02

 beru to, otevřel jsem asi okno s reklamou. Omluva všem j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 58.225 (?), 29.1.2010 17:19

Ta koza je úplně mimo, jiaogulan hledejte pod ženšen pětilistý, v léčivých rostlinách, i když je to také zhovadilý název, protože to je jiná rostlina.A ten rakytník není řešetlák! Řešetlák počistivý se tak jmenuje proto, že se po něm po... čistíte,  má černé kuličky a roste občas u nás na teplých stráních.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 180.2 (?), 29.1.2010 19:26

Jiaogulan je gynostema pětilistá a čerstvé lístky pojídám za syrova, mají osvěžující chuť a pro organismus tonizující účinek bylinář Vláďa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
yaw - (9) - 180.10 (?), 30.3.2010 18:20

Jiaogulan průběžně ostříhávám, lístky suším a přidávám do normálního černého čaje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 199.121 (?), 6.4.2010 20:26

Já jím všechny listy, pořádně je v ústech rozkoušu, ale připravte se na trpkou chuť, je třeba si na ni zvyknout, ale co by člověk neudělal pro své zdraví, že :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.87 (?), 17.7.2010 12:51

Jinak se jí také říká Ženšen pětilistý, nebo Gynostemma. Je to super náhrada za pravý Ženšen. Pokud ji máte v teple i přes noc, roste doslova před očima.  Mohu ji s klidným svědomím doporučit, jak čerstvé listy tak jako sušenou. Příznivě upravuje krevní tlak jak nízký, tak vysoký a rovněž reguluje hladinu cukru v krvi. V původní domovině (Čína) je velmi ceněna. Před lety při sčítání obyvatelstva Číny se ukázalo, že v provinciích, kde se pila jako čaj bylo výrazně více lidí nad 100 let. Výhonky bych raději jedl čersvé, když je budete sušit, tak se dost načekáte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika