kustovnice čínská



host - 156.8 (?)
1.6.2009 20:36

Dobrý den, 

máte pravdu, měla by to být samozřejmost, ale není. Letos jsem kupovala na dobírku ze čtyř zahradnictví a například fuchsie, (přestože jsem objednávala včas) vypadaly, že byly v balíku zabaleny tak 5 dní a potom byly teprve odeslány, až jsem mailem poslala dotaz, kdy je pošlou. Objednala jsem jich 7 ks a z toho 5ks léčím a opečovávám už tři týdny a ještě pořád nevím jestli to zvládnou. Ale odkud jsem je dostala raděj psát nebudu, ať si to každý zkusí sám. Mám radši, když mohu pochválit. Spousta lidí zas raděj spíš nadává, je to holt těžké. Už se k tomu vracet nebudu a než psát, jdu dělat něco užitečného.

Anetta

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 148.31 (?), 31.5.2009 11:33

Je to hezké jak si tady různé firmy posílají pochvalné e-maily. Ten poslední příspěvek je vyloženě komerční a dokonce bych se klidně vsadil, že pisatelka se ve skutečnosti nejmenuje Anetta.   Pořád ale ještě nikdo nenapsal,  jestli mu Kustovnice zaplodila a to se tu prodává již více než tři roky.   Pavel. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.8 (?), 31.5.2009 20:25

Vážený pane Pavle,

je mi líto, že můj příspěvek považujete za podvod. Nejsem zaměstnancem uvedené firmy, ani příbuzná nikoho z nich, ani je osobně neznám. Mám to opravdu do Krkonoš daleko a naposled jsem byla ve Špindlu před 34 lety a nemám žádný zájem na propagaci jakéhokoliv zahradnictví. Napsala jsem jen pravdu a všimněte si, že jsem ty ostatní zahradnictví nejmenovala, protože to, že jsem s nimi a jejich dodávkou nebyla tak úplně spokojena, neznamená, že bych je měla stavět na pranýř veřejnosti. Co se týká samotné kustovnice, až o ní budu vědět z vlastní zkušenosti víc, ráda se se všemi o své poznatky podělím. A na mém jménu vůbec nezáleží, ať už zní jakkoliv, podle něj pravdu nepoznáte... s lítostí Anetta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 29.113 (?), 1.6.2009 8:37

Vysel jsem několik semínek z kupovaných sušených plodů a už mi roste asi 5 keříků. Proč kupovat nezaručené výpěstky. Jirilan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 94.12 (?), 1.6.2009 9:02

Paní Anetto, měl jsem z Vašeho příspěvku stejný pocit jako pan Pavel. Když někdo do nebe vychvaluje, jak něco koupil tam a tam i se jménem(telefonicky a možno i mailem - k čemu ta informace?)  působí to i na mě podezřele ze skryté reklamy. Že jsou rostliny zabalené, nejsou uschlé a že se ujmuly? To nepovažuji za důvod k vyseknutí pochvaly, to je snad samozřejmost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.8 (?), 1.6.2009 20:36

Dobrý den, 

máte pravdu, měla by to být samozřejmost, ale není. Letos jsem kupovala na dobírku ze čtyř zahradnictví a například fuchsie, (přestože jsem objednávala včas) vypadaly, že byly v balíku zabaleny tak 5 dní a potom byly teprve odeslány, až jsem mailem poslala dotaz, kdy je pošlou. Objednala jsem jich 7 ks a z toho 5ks léčím a opečovávám už tři týdny a ještě pořád nevím jestli to zvládnou. Ale odkud jsem je dostala raděj psát nebudu, ať si to každý zkusí sám. Mám radši, když mohu pochválit. Spousta lidí zas raděj spíš nadává, je to holt těžké. Už se k tomu vracet nebudu a než psát, jdu dělat něco užitečného.

Anetta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 199.121 (?), 12.6.2009 1:43
Anetto nic si z toho nedělej, češi se bojí chválit aby nebyli zklamaní. Je to hold citliví národ věčně nasr.. a lehce paranoidní, možná proto, že je u nich hrdinou ten, kdo podvede druhého.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.20 (?), 15.6.2009 13:21

Přátelé, vy co pěstujete Kustovnici již déle, prosím řekněte za jak dlouho jste sklízeli první plody

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
yaw - (9) - 176.57 (?), 21.6.2009 19:14

Zkusil jsem vydloubat ze sušených plodů Kustovnice semínka a 9.6.2009 jsem je vysel. Podívejte se jak se mají rostlinky k světu po 10 dnech. (Foto z 19.6. 2009).

výsev kustovnice po 10 dnech
výsev kustovnice po 10 dnech
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
yaw - (9) - 176.57 (?), 13.7.2009 11:13

Tak takhle vypadají přepikýrovavané rostlinky Kustovnice po jednom měsíci.

Yaw.

 

kustovnice po 1 mesici
kustovnice po 1 mesici
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
yaw - (9) - 176.57 (?), 3.9.2009 6:58

Po třech měsících.

Na první fotce je kustovnice vypěstovaná ze semínka po 3 měsících.  Evidentně má jiný tvar listů v porovnání s kustovnicí zakoupenou v zahradnictví (foto2.) - rostlina vlevo je koupená, vpravo moje vypěstovaná ze semínka.

Yaw

Po třech měsících
Po třech měsících
listy-porovnání
listy-porovnání
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika