Grilování na kameni



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
      
host - 69.22 (?) 
30.9.2009 13:09
u nás na hřbitově je takových grilů plno a všichni je mají pojmenované a ti bohatší i s fotkou :-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
      
host - 163.154 (?), 15.8.2011 8:09

Souhlasím a připojuji fotky mého grilu. :-)


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 163.154 (?), 15.8.2011 8:13

tak a teď to vypadá, že jsem to sebral na hřbitově :-), kámen jsem koupil v zahradnictví za 500,-, ostatní materiál co dům dal...


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
jupako - (10) - 4.162 (?), 12.4.2008 5:49

Nkonec jsem dopadnul tak, že jsem to nastříkal speciální barvou na krby, pak jsem to vypálil a výsledek máte na fotce.Co se týká žulové desky, tu vám vyrobí dle vašich požadavků každý šikovný kameník.Jestli nevíte kde ho hledat, zajděte si na hřbitov, určitě tam bude na bráně viset nějaký izerát na kamenické práce.       P.K.

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 12.4.2008 8:01

Nebudu hodnotit povrchovou úpravu nerozumím tomu ale celkový dojem PĚKNY.Jinými slovy vychytaný.Když jsem uviděla tu fotku tak se už těším na teplě letní večery.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 12.4.2008 10:27

Pro JUPAKO :  Máte to opravdu moc pěkně udělané!!!  Už jsem přivedla k PC manžela, aby se inspiroval, tak doufám, že se mu to také povede.   Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
hurvajska - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (190) - 119.76 (?), 25.4.2008 11:30

Mohu jen potvrdit, že grilování na žule je prostě žůůůůžo.

Máme kámen zasazen také do kovového rámu a udělali jsme dobře, jelikož už na několika místech prskl.

Všem, kteří se letos chystají opět přežírat dobrotek, navrhuji : zkuste specialitu mého kamaráda, je to opravdu ňamka.

Uvaří se brambory se šlupce asi tak napůl. Rozkrájí se na malé půlměsíčky, osolí, opepří a lehce "prohodí" takovou tou ostrou červenou pastou z feferonek. Půlměsíčky se pak dogrilují na kameni lehce potřeném olejem.

A pak už jen před dalším grilováním vaříme brambory ve šlupce...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
yardaz - (1) - 183.245 (?), 28.4.2008 21:38

Ahoj všichni, tak já to vyřešil tak, že jsem zachránil jedna stará kamna od Kovošrotu, se sousedem jsme svařili rámeček a do něj zasadili kámen. Funguje to super a je to myslím i celkem originální.  Jarda

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 223.221 (?), 19.6.2008 22:02

zdravím, taky jsme letos začli na žulovém kameni grilovat a můžu potvrdit, že lepší maso z grilu jsme ještě nejedli.Zatím zkoušíme jenom různá masa a topinky.Palačinky by nás nenapadly, ale zkusíme.Jenom se kámen hned po prvním grilování mírně -zanesl-,ale asi to nemá na nic vliv.Aby deska nepraskla, máme připravenou pet láhev s vodou a oheň usměrňujeme.Deska ještě dlouho po vyhasnutí ohně hřeje, děláme na ní pak ještě -volí oka-.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 19.202 (?), 19.6.2008 22:30

Pane Jardo.Z tak to nemá chybu.Máte u mě za 1!!! Host 223221 ty palačinky určitě vyzkoušejte mooooc dobrý.Jak se zatopí pod kamenem tak na závěr musí být palačinky. micuko

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika