Příspěvky uživatele - jupako

grilování na kameni, 19.9.2008
Do grilování na mramoru bych nešel. Z vlastní zkušenosti vím, že když při opracování ruční frézkou docházi k posuvu vodítek po mramoru, tak jsou zbarveny jeho odstínem i když se pohybují po vodním filmu. Zajímalo by mne co se z mramoru uvolňuje při... celý příspěvek >
Grilování na žulové desce, 11.8.2008
Milý hoste 127.221! Tan kdo tady mate jste vy. Pokud by soudruzi z Číny napouštěli kámen nějakou impregnací tak by při zpracování nenatahoval vodu.Doporučoval jsem ho hlavně proto že jeho výhodou je nízká cena. Pokud příjdete ke kameníkovi a budete... celý příspěvek >
Grilování na kameni, 12.4.2008 Obsahuje fotku
Nkonec jsem dopadnul tak, že jsem to nastříkal speciální barvou na krby, pak jsem to vypálil a výsledek máte na fotce.Co se týká žulové desky, tu vám vyrobí dle vašich požadavků každý šikovný kameník.Jestli nevíte kde ho hledat, zajděte si na... celý příspěvek >
Chlazení piva, 21.8.2007
V tom případě navrhuji lednici s vestavěným mražákem. Tento předělat na vodotěsnou nádobu, vložit do ní mrazící hady, z potravinářské hadice malého průměru a odpovídající délky stočit spirálu vložit do nádoby, nádobu naplnit vodou, hadičku... celý příspěvek >
Chlazení piva, 19.8.2007
Tento problém lze jednoduše vyřešit pomocí staré chladničky. Stačí když je dostatečně velká a chladí. Potom stačí v horním víku vyrobit otvor pro pípu, bečku vrazit dovnitř a bumbat.        PaKo
Grilování na kameni, 7.6.2007
Jelikož jsme propadli tomuto druhu úpravy flákoty a už mě nebavít topit v kolečkách,rozhodl jsem se vyrobit pod grilovací desku topeniště z kovových profilů.Mám ale problém s povrchovou úpravou.Může mi někdo poradit jak co nejkvalitněji napodobit... celý příspěvek >
Al-Ko nebo Bolens, prodloužená záruka, 10.4.2007
Pořídil jsem si Bolens 4042 s pojezdem .Stále čekám na první seč,takže poznatky z provozu mám zatím nulové. U této sekačky mne zaujal příznivý poměr cena-výkon.Co se týká motoru je to podle mne tak jak píšete.Buď pojede po celou dobu životnosti bez... celý příspěvek >
Benzinová sekačka, 18.3.2007
Každopádně kovové šasi, záběr do 50 cm, pojezd, motor Briggs, Honda, MTD. Výkon to záleží na tom, jaký máte terén a peněženku.
Koupit sekačku zn.Bolens?, 8.3.2007
Děkuji za vaše příspěvky.Ostatně již minulý týden jsem se  rozhodl,že to risknu .Objednal jsem ale 4047SP,pravě z důvodu lepší ovladatelnosti.Z motoru bych strach neměl.Pokud to je zmetek tak nepřežije záruku.Když přežije letošní seč tak... celý příspěvek >
Koupit sekačku zn.Bolens?, 23.2.2007
U těchto sekaček je poměr cena-výkon velice příznivý.Má někdo zkušenosti s provozem této značky? Pořípadě přímo s typem: 5052 SP?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika