Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Otvor na rouru je vyříznutý asi tak o 1 cm větší než je průměr roury.Mezi rouru a dřevo jsem vložil matku.Zevnitř jsem rouru přes tu matku přišrouboval do dřeva normálním vrutem.Železo se tedy dotýká dřeva jen na 3 místech.Musí se dávat pozor aby nebyla roura moc horká, aby dno nechytlo.Ale to hrozí jen při roztápění udírny.Cihly na topeniště jsem neměl ani šamotové, jen prej byly 2x pálené.Na topeništi jsem měl zezhora silnou dlaždici.Na zadní stěně topeniště jsem měl 1 cihlu celou (spodní) a druhou rozpůlenou.Mezi těmahle rozpůlenýma cihlama byla na té spodní položena roura.Na tu rouru jsem navlíknul plech asi 20x20 cm s otvorem na tu rouru.To aby kouř neutíkal okolo.Dvířka jsem neměl, jen jsem zepředu přiložil další plech.Přikládám nákres bedny v řezu. :-) Čekám slova chvály Mňam mňam to byla dobrota

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika