Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No, myslím si, že 3metry kouřovodu je hrozně moc, to jsem viděl naposled u dědy a ten měl udírnu v kopci, dřevěnou, kouř stoupal pěkně do svahu, ale i tak to šlo blbě vytopit. Soused má taky zděnou udírnu (tak na 2 prasata...) a topeniště nemá ani metr od ní a když roztápí, tak topí půlden, aby to měl stabilní. Já bych navrhoval topeniště skoro k udírně - však není dřevěná - nechytne... (navíc, když to je už na rovině), bez žádného nerezu, jen cihly, topit bukem, případně třešeň, jabloň, olše. Dub ne, švestka je taková " ostrá ", když, tak polínko na konec. Jinak jsem z Valašska a tady u nás je zvykem topit raději na vyšší teplotu, než aby to při jejím kolísání níž mělo snahu dehtovat. Ale to vše je jen můj názor, jsou tady zkušenější " udiči ", třeba poradí lépe.

bobr

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika