Samice



host - 16.90 (?)
7.7.2014 22:41

Připojuji se k Vaší diskuzi. V únoru mně scípla samice - prvnička. Měla 11 králíčků, ráno scípl jeden, v poledne samice a večer také jeden králíček. Měli 12 dnů. Bylo mně jich líto, tak jsem začala krmit polotučným mlékem několikrát denně 9 králíčků injekční stříkačkou,  potom začali pít z misky jako kočičky, potom vločky a pořád toto mléko vlažné. Odchovala jsem je všechny - 9 , jsou drobnější oproti stejně starých králikům. Ale dobrý, vše žerou, už je budu zabíjet. Vůbec jsem nevěděla, že to mléko má být víc tučnější, já jsem tam později přidávala vodu, aby neměli z mléka průjem.

zdravím alka

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 234.228 (?), 10.6.2014 16:24

Tuto diskuzi sledují i méně zdatní chovatelé a těm je třeba podat pravdivé informace. Jelikož zjevně nechápete rozdíl mezi 100 g a 100 ml, netřeba tím mást méně znalé, kteří by si třeba rádi spočetli správné složení mléka pro králíka podle výše uvedeného návodu. V.L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 16.90 (?), 7.7.2014 22:41

Připojuji se k Vaší diskuzi. V únoru mně scípla samice - prvnička. Měla 11 králíčků, ráno scípl jeden, v poledne samice a večer také jeden králíček. Měli 12 dnů. Bylo mně jich líto, tak jsem začala krmit polotučným mlékem několikrát denně 9 králíčků injekční stříkačkou,  potom začali pít z misky jako kočičky, potom vločky a pořád toto mléko vlažné. Odchovala jsem je všechny - 9 , jsou drobnější oproti stejně starých králikům. Ale dobrý, vše žerou, už je budu zabíjet. Vůbec jsem nevěděla, že to mléko má být víc tučnější, já jsem tam později přidávala vodu, aby neměli z mléka průjem.

zdravím alka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.239 (?), 11.4.2015 10:49

Při načtení staršího příspěvku jsem se trošku podivil dokrmování králíčat od druhého dne? Kolik bylo ve vrhu mláďat, jak jste dospěla k názoru, že samice jejich poptávku plně nepokryje-měla nějaký závažný handikep? Jaké množství výživy je oněch zhruba 50 procent?  S.P.,Ch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika