Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ty brambory jste vysadil kdy? I když asi nikdy mně nic ze sadby brambor nic nezbyde (i kdyby zbylo, tak to nemá šanci přežít do konce července - nemám sklep), tak mne zajímá jak to dopadne. Keříčkové fazole také v tomto období vysévám, jen mám pocit, že mně keříčkové fazole letos nějak nekvetou (nevím jestli je to semenem nebo počasím?). Bílé ředkve mně nechutnají, černá se také nedá moc jíst, pěstoval jsem ji jen na zimu a proslazovali jsme ji a. a na záhon  ten sirup jsme dávalidětem když kašlaly. Na kedlubny je už teď pozdě, loni jsem je vyséval 5.8. a na záhon sázel 28.8. a bulvy byly nakonec malé, možná kdybych na to dal sklo, tak by to bylo lepší, ale letos do toho nepůjdu. Z toho co už máte vysazeno mne zajímá ten římský salát – kdy jste ho sel a potom jak to dopadne. Zajímavá se mně zdá taky ta ředkvička Radar, ale jistě semeno nebudu objednávat na tom internetovém obchodě. Možná nějakou ředkvičku dám, jen se musím podívat, kde by se dala upichnout. Asi bych si koupil Kvartu, která tdělá také poměrně velké bulvičky. Na záhonech mám momentálně ledoví saláty, pekingské zelí, normální zelí, hlávkovou kapustu, brokolici a květák. To všechno by mělo být ke sklizní ještě letos, pokud to bude potřebné, tak to mohu přirychlit instalací rámu a přikrytím sklem. Na volné záhony po bramborách a hrachu (cca 25 m2 jsem vysel jetel nachový- inkarnát na zelené hnojení.. Vzhledem k tomu mokrému počasí krásně vzešel a možná už v polovině září bude možno ho zarýt a tím bych měl další prostor pro pěstování opravdu ozimých zelenin. Jen si musím něco předpěstovat. Jinak dřepčík na saláty nejde.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika