Zahradnický kalendář



host - 1.3 (?)
22.8.2008 9:37

Zahradnický kalendář 2009 - připravovaný titul. Tento titul má nakladatel v edičním plánu, zatím nebyl vydán. Kalendář zpracovaný jako kniha je určen všem příznivcům zahradničení, jimž přináší rady a informace aktuální pro každý měsíc v roce. Publikace nabízí návody na každodení péči o zahradu tradičním zahradníkům, majitelům okrasných i užitkových zahrad i zastáncům lunárního zahradničení. Obsahuje také pozvánky na zahradnické výstavy a praktické tabulky pro péči o různé druhy rostlin. Nakladatel: Pro vobis ISBN: 978-80-903964-1-8 Formát: 212 stran

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 86.5 (?), 21.8.2008 16:50, zobrazeno: 6953x

Nevíte prosím někdo, jestli už vyšel Zahradnický kalendář 2009? Měla jsem tuhle knížku letos a někam jsem jí zašila, moc se mi líbila... (tos e skoro rýmuje :-) Díky za pomoc Kamila

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 1.3 (?), 22.8.2008 9:37

Zahradnický kalendář 2009 - připravovaný titul. Tento titul má nakladatel v edičním plánu, zatím nebyl vydán. Kalendář zpracovaný jako kniha je určen všem příznivcům zahradničení, jimž přináší rady a informace aktuální pro každý měsíc v roce. Publikace nabízí návody na každodení péči o zahradu tradičním zahradníkům, majitelům okrasných i užitkových zahrad i zastáncům lunárního zahradničení. Obsahuje také pozvánky na zahradnické výstavy a praktické tabulky pro péči o různé druhy rostlin. Nakladatel: Pro vobis ISBN: 978-80-903964-1-8 Formát: 212 stran

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika